Toršerai – ne tik šviesos šaltinis, bet ir interjero detalė

toršeras

Rinkdamiesi apšvietimo prietaisus norime, jog jie ne tik atliktų savo tiesioginę funkciją, bet ir papuoštų mūsų namus, suteiktų jiems išskirtinumo bei originalumo. Tinkamoje vietoje pastatytas toršeras ne tik atkreips dėmesį į esmines interjero detales, bet ir pats taps akį traukiančia detale! Toršerai – ne tik šviesos šaltinis, bet ir puikus būdas sukurti unikalų dizainą Jūsų kambariuose! Įvairiuose šviestuvų centruose galėsite rinktis išskirtinių formų šviestuvus, kurie privers aikčioti Jūsų svečius!

shutterstock_288982655 (1)Šiandieninis asortimentas – pasižymi įspūdingu pasirinkimu, taigi net patys išrankiausi pirkėjai tikrai ras sau tinkamą šviestuvą! Be to, plati pasiūla Jums leis rinktis ne tik iš įvairaus dizaino, bet ir įvairių medžiagų: stiklinių, metalinių, tekstilinių, krištolu puoštų toršerų! Tokio plataus asortimento dėka, galėsite būti užtikrinti, jog rasite tinkamiausią šviestuvą savo erdvėms!

Toršerai – pastatomo tipo šviestuvai, kurie savo funkcionalumu gali tarnauti bene visose namų erdvėse, tačiau dažniausiai yra pastatomi tose vietose, kur reikia reguliuojamo, netiesioginio apšvietimo. Dažniausiai šie šviestuvai yra pastatomi svetainėje, kur esant poreikiui – yra pajungiami į darbą. Toršerai gali būti reguliuojami, taigi galėsite dar tiksliau nustatyti stovėjimo aukštį, kampą, reguliuoti šviesos skleidimo ryškumą bei kryptį. Tokie nustatymai leis dar tiksliau pritaikyti šviestuvą kasdieniniams poreikiams ,taigi toršerai stebins Jus ne tik savo grožiu, bet ir funkcionalumu!

Toršerai gali skleisti tiek dekoratyvinį, tiek funkcionalų apšvietimą – šis aspektas tiesiogiai priklauso nuo Jūsų erdvės diktuojamų poreikių! Dekoratyvinį apšvietimą sukursite įstačius mažesnio vatų skaičiaus lemputę, kuri suteiks norimo jaukumo, tačiau tikrai neužtikrins kokybiškos apšvietos. Norint kokybiško apšvietimo – rinkitės skirtingų tipų šviestuvus ir išdėliokite juos atsižvelgiant į erdvių apšviestumą.