LED juostos kuriami stebuklai Jūsų namo kieme

led juostos

LED juosta – genialiausias apšvietimo specialistų išradimas. Maža to, kad jos gali būti plačiai naudojamos vidaus interjere – jų panaudojimas lauko erdvėje nė kiek nesumenksta. Vienas didžiausių LED lempučių privalumų – juostinis pavidalas, todėl galima apšviesti visas formas ir objektus, kokius tik pageidaujate.

Svarbu paminėti, kad galite rinktis iš visos spalvų paletės ir savo kiemą nutvieksti kokia tik norite spalva. Kur lauko erdvėje bus panaudota LED juosta priklauso tik nuo Jūsų! Baseinas – viena iš šios apšvietimo sistemos panaudojimo galimybių. Kadangi atėjus vasarai lauke norisi būti ne tik dieną, bet ir naktį – LED juostelės tampa puikia išeitimi. Niekam ne paslaptis, kad maudantis baseine būtinas geras matomumas, o su šiomis lemputėmis sukuriama jauki aplinka leis ne tik laikytis saugumo reikalavimų, bet ir maloniai atsigaivinti.

Kita alternatyva – LED juostomis įformintas namo fasadas. Tai originalus sprendimas, žiemą, nes baltas sniegas dar labiau atspindi lempučių skleidžiamą šviesą ir taip, tarsi, ją sustiprina, sukurdamas dar šventiškesnę nuotaiką. Lygiai taip pat tai išskirtinis sprendimas ir vasarą – kadangi gaiviais vasaros vakarais galite vaikštinėti kieme, kur pakabinta LED juosta sukurs jaukią atmosferą.

Dar daugiau – jei turite namo terasą ir ten pastatytus baldus – galite juos papuošti juostiniu apšvietimu. Tai paprasta, unikalu ir nebrangu. Taip sukuriate elegantišką nuotaiką, kuria džiuginsite ne tik savo artimuosius, bet ir apsilankančius svečius. Mes jau išbandėme ir tikrai nenusivylėme, o paprastas LED juostelių tvirtinimas, tik dar labiau privertė mus mėgti šį apšvietimo būdą.

Žinoma, lauke LED juostas taip pat galite naudoti ir apšviečiant namo laiptus, ar kiemo takelį. Tai alternatyva kitiems lauko šviestuvams. Pagrindinė savybė, kurią turi LED juosta – visų įmanomų kampų ir linkių apšvietimas, kadangi tai lanksti juostelė galima viską išvedžioti, kaip norite. Todėl net apšviesti gėlių darželiai ar kieme stūksančios skulptūros – gali virsti Jūsų kiemo puošybos elementu.

Išbandykite ir įsitikinkite patys! Tačiau nepamirškite, kad vis dėl to tai elektrą naudojanti apšvietimo sistema, todėl prieš pradedant montavimą įsitikinkite, jog turėsite galimybę LED juostas įjungti į elektros lizdą. Kadangi tai lauko erdvė – turite pasirūpinti ir gera laidų izoliacija ir įmontavimu. Tačiau tai nėra taip sudėtinga, kaip gali skambėti, todėl neišsigąskite ir mėgaukitės subtiliu apšvietimu savo namo kieme!