LED juostų panaudojimo galimybės namų interjere

led juostos namuose

Dažnai daugelį kamuoja klausimas, kaip pagyvinti pabodusią erdvę namuose, neišleidžiant tam begalės pinigų. LED juostos – geriausias šios problemos sprendimas. Keletas priežasčių, kodėl tai reikia išbandyti – originalu, nebrangu ir lengvai tvirtinama.

Paprasta ir patogu – štai kodėl turite išbandyti šį apšvietimo būdą. Montavimo galimybės taip pat neribotos ir tik nuo Jūsų vaizduotės priklauso, kaip sumąstysite pagyvinti užmirštą erdvę. Ko gero labiausiai paplitęs naudojimas – laiptų apšvietimas LED linijomis. Tai ne tik gyvybiškai svarbu, bet ir unikalu. LED juostos yra gaminamos labai įvairių spalvų, todėl kiekvienas žmogus gali susikurti skirtingą interjerą to paties stiliaus laiptams. Dar daugiau, pabodus juosteles galima keisti ir taip atnaujinti namų interjerą vėl ir vėl. Tik reiktų pabrėžti, jog tokio tipo apšvietimas geriausiai matomas prie šviesių – baltų paviršių, todėl pasirinkę juosteles derinti su medžio tekstūros interjero detalėmis, ne visada sulauksite norimų rezultatų, bet juk visur būna išimčių.

Tačiau laiptai toli gražu ne vienintelė LED lempučių panaudojimo vieta. Jei turite lentyną, kurią norite išryškinti ir paversti alternatyviu stovimu ar kabančiu šviestuvu – tai Jūsų šansas. Priklausomai nuo turimos lentynos formos ir dydžio – kurkite originalias instaliacijas ir mėgaukitės gautu rezultatu. Svarbu paminėti, kad galite žaisti ir eksperimentuoti su skirtingų juostelių galingumais ir taip sukurti šviesos vitražą. Paprastai LED juostos gaminamos nuo 5 W iki 16 W galingumo, todėl nepamirškite atkreipti dėmesio, kur kokio galingumo apšvietimą geriau naudoti.

Dar viena alternatyva – LED lemputėmis apšviestas takas iki tam tikro kambario ar tiesiog įforminantis kambario erdvę. Tai ypač gerai jei turite mažų vaikų, kadangi jie nebijo vieni eiti tamsiu koridoriumi bei miegoti kambaryje, nes minimali šviesa sukuria jaukumą. Na, o jei vaikų neturite – tai vistiek šauni idėja.

Be to, LED juostas galite panaudoti minkštųjų baldų apšvietimui. Pastarasis atrodo ne tik skoningai ir subtiliai, bet ir sukuria modernios prabangos pojūtį. Kaip ir visur baldai turėtų būt šviesesnės tekstūros, kadangi taip geriau sukuriamas norimas efektas.

LED juostos panaudojimo kelių išties daug. Tačiau prieš savo namų aplinką papuošiant šio tipo apšvietimu reiktų įsitikinti, kad tinklo įtampa yra netoli tos vietos, kur bus montuojamos LED juostelės. Taip pat prieš pradėdami darbus apsvarstykite ar turėsite kur paslėpti ar įmontuoti juostos maitinimo šaltinį.  Svarbu nepamiršti ir paviršiaus prie kurio tvirtinsite juostelę – jis turėtų būti pakankamai tvirtos tekstūros, kitaip apšvietimo sistema gali neprilipti.